Onet rozpoczyna współpracę z NK – teraz możesz zadać pytanie znajomym!

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

Należący do Onetu największy serwis Q&A Zapytaj.onet.pl i najpopularniejszy polski serwis społecznościowy nk.pl rozpoczynają współpracę polegającą na integracji usług.

Dzięki partnerstwu użytkownicy serwisu NK mogą logować się do Zapytaj.onet.pl bez konieczności zakładania konta, wykorzystując login i hasło, z których korzystają w NK. Natomiast użytkownicy Zapytaj.onet.pl otrzymują możliwość łatwego zadawania pytań swoim znajomym, dzięki opcji automatycznej publikacji pytania na swoim koncie w NK. Cała procedura uwierzytelnienia i autoryzacji jest realizowana w bezpieczny sposób, z poszanowaniem litery prawa oraz prywatności Użytkowników.

nk

“To kolejna oferta Onetu z obszaru mediów społecznościowych po ogłoszonej w zeszłym tygodniu integracji z Facebookiem. Media społecznościowe stały się elementem naszego życia. Jako Onet widzimy te zmiany i dostrzegamy potencjał w takim masowym upowszechnieniu naszych treści. Wierzymy, że nowe partnerstwo pomoże nam w skutecznej dystrybucji treści. Serwis Zapytaj.onet.pl to prawie 1,6 miliona zarejestrowanych użytkowników, którzy do tej pory zadali prawie 13 milionów pytań, udzielając na nie 170 milionów odpowiedzi” – przyznaje Marcin Langowski, Z-ca Dyrektora Portalu ds. Innowacji.

„Jako największy polski portal społecznościowy czujemy się w obowiązku, aby naszym Użytkownikom umożliwiać coraz więcej funkcji interakcji i dzielenia się treścią. Ekspansja na nowe obszary jest elementem naszej konsekwentnie wdrażanej strategii. Podobnie, jak nasza współpraca z takimi partnerami, jak TNS OBOP czy pkt.pl, współpraca z Onetem służy zarówno wykorzystywaniu potencjału naszego portalu, jak też jego skutecznemu rozwojowi.” – powiedział Marek Ziółkowski, Product & Development Wizard w NK.

Rozpoczęcie współpracy i zapytaj.onet.pl i nk.pl wpisuje się w strategie i trendy panujące na rynku dotyczące współpracy mediów społecznościowych z wydawcami internetowymi.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry