Ostatnia miłość na Ziemi – epidemia zmysłów

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ostatnia miłość na Ziemi (Perfect Sense)to refleksyjny i dosłownie zmysłowy melodramat o miłości, zachowaniach ludzkich w obliczu katastrofy i bezradności wobec czekającej ludzkość przyszłości. Między całkowicie przypadkowo poznanymi sobie osobami rodzi się namiętne uczucie.

Michael jest szefem kuchni w restauracji opodal której mieszka Susan. Kobieta jest epidemiolożką i właśnie pracuje nad dziwną chorobą, na którą zapada ludzkość. Ta przypadłość atakuje ośrodki zmysłów, który to atak poprzedza zaburzenie emocji. Co stanie się z ludzkością kiedy epidemia zaatakuje inne zmysły? Jak ludzkość zachowa się w obliczu epidemii, która może być początkiem jej końca? Katastroficzna otoczka filmu jest pretekstem do ukazania krok po kroku rozwijającej się miłości. Tak więc czy przetrwa ona próbę na którą wystawiła ją zaraza?

W rolę Michaela wcielił się znany m.in. z Autora widmo, Debiutantów, Trainspoting Ewan McGregor, a Susan zagrała Eva Green (Marzyciele, Casino Royale). Film w reżyserii Davida Mckenziego zadebiutował już na festiwalu w Sundance 2011 oraz zdobył nagrodę za najlepszy brytyjski film roku na festiwalu w Edynburgu.

A.Bujewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry