Vectra wprowadza nowe kanały HD do swojej oferty

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, TECHNOLOGIE

W 2006 roku Vectra rozpoczęła wdrażanie cyfrowej telewizji. W obecnej sytuacji z usług telewizyjnych tej formy korzysta 360 tysięcy w stu czterech miastach w Polsce.
Vectra pomimo bogatej oferty telewizyjnej nie próżnuje i od końca marca wprowadza nowe programy w jakości HD bez dodatkowych opłat. Dotychczasowi abonenci będą mieli korzystną możliwość przejścia na cyfrową telewizję. Za uiszczeniem jednorazowej opłaty, użytkownik Vectry może automatycznie przejść z usługi analogowej na cyfrową. Miesięczny abonament pozostaje bez zmian, a klienci zyskają cyfrową jakość obrazu i dźwięku.

Do wyboru będzie pakiet dziesięciu kanałów tak zwany „Złoty pakiet” bądź do siedemnastu kanałów „Platyna” wszystko w jakości High Definition. Łącznie oferta Vectry będzie wynosiła 162 programy telewizyjne, a w tym 28 w wersji HD. Od marca abonenci otrzymają dostęp do takich programów jak TTV, TVN 7 HD, Orange Sport, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD.

Dodatkowo użytkownicy Vectry otrzymają możliwość dostępu do programów z pakietu platynowego: Travel Channel HD, NatGeo Wild HD, TVS HD, Fashion HD oraz TVP HD. W Złotym pakiecie będzie aż 101 kanałów z dziesięcioma w wersji HD. W pakiecie Platynowym znajdzie się 126 programów z siedemnastoma kanałami HD.

Małgorzata Wojtaszko z firmy Vectra, osoba odpowiedzialna za rozwój oferty programowej powiedziała, że firma stara się systematycznie badać potrzeby i oczekiwania abonentów w celu utrzymania atrakcyjności i konkurencyjności rynkowej oferty. Produkty są rozwijane z uwzględnianiem wszelkich oczekiwań nabywców, dlatego też firma skupiła się na poszerzeniu oferty programów High Definition.

Izabela Posłajko
źródło: vectra

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry