Film w TV: Vicky Cristina Barcelona – propozycja na weekend

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Jeśli temperatura na dworze jeszcze nie do końca pozwala wam poczuć wakacyjną aurę, „Vicky Cristina Barcelona” z pewnością dokona dzieła. Vicky i Cristina to najlepsze przyjaciółki, które zgadzają się ze sobą we wszystkim, tylko nie w kwestiach związanych z miłością.

Podczas gdy Vicky (Rebecca Hall) jest zaręczona i myśli, że poszukiwania miłości ma już za sobą, Cristina (Scrlett Johansson) wciąż czeka na swoją. Jest przy tym wybredna i przy doborze partnera, wie jedynie czego w nim nie chce. Obje dziewczyny postanawiają spędzić wakacje w Barcelonie u znajomych Vicky, która akurat kończy pisać pracę magisterską na temat tożsamości katalońskiej. Pewnego wieczoru przyjaciółki spotykają hiszpańskiego artystę Juana Antonio (Javiera Bardema), o którym chodzą plotki na temat jego toksycznego związku z byłą żoną, Marią Eleną (nagrodzona między innymi Oscarem Penelope Cruz).

Mężczyźnie udaje się jednak namówić dziewczyny, aby towarzyszyły mu w wycieczce do miasteczka Oviedo. Okaże się, że wspólny weekend będzie początkiem bardzo szczególnych przeżyć i zmian dla całej trójki. A to i tak będzie nic w porównaniu do chaosu, który wprowadzi do życia powrót Marii Eleny, najbarwniejszej postaci tego filmu.

Film w reżyserii Woodiego Allena.

Sobota 24.03, 21.20, TVP1

Edyta Bryła

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry