LG i jego najnowszy telewizor Smart 3D z 72 calowym ekranem

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Przede wszystkim stylowo i funkcjonalnie, tym charakteryzuje się sprzęt marki LG. Nowo zaprezentowany telewizor jakości 3D, z 72 calowym ekranem i rama wykonaną ze szczotkowanego aluminium podbija serca Koreańczyków po premierze.

Taki telewizor to możliwość zmiany swojego nudnego salonu w salę kinową! Te telewizory dostępne u Nas będą od kwietnia. Idealny design nadaje urządzeniu styl, tworząc z niego ozdobę wnętrza. Ma on sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników kochających kino , oraz osobom które stawiają na najważniejszą część telewizora jaką jest ekran. Głębia 3D to kolejny ewenement tego projektu, dzięki któremu możemy regulować ustawienia według indywidualnych potrzeb. Technologia Comfortable z polaryzacją LG Cinema 3D pozwala dodatkowo cieszyć się komfortem .

LG 72LM950V pozwala na dostosowanie odpowiednich aplikacji i treści do urądzenia. Home Dashboard to panel z intuicyjnym interfejsem, łatwy w obsłudze, który umożliwia personalizację ustawień. Natomiast technologia Wiresless Display od Intela pozwala na łączenie telewizora z laptopem bez użycia kabli i sieci Internetowej.

Technologia MHL daje możliwości oglądania z telefonu treści HD na dużym ekranie, a technologia 2nd Display da Ci możliwość oglądania treści z odtwarzacza Blu-ray bądź programów telewizyjnych na tablecie bądź Smartfonie będących w zasięgu Wi-Fi w dowolnym miejscu.

Już w kwietniu będziemy mogli zakupić nowy telewizor LG i cieszyć się efektami kinowymi we własnych czterech kątach.

WWW.lg.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry