Kino „sztuk walki” powróci do łask w nowej komedii?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Kino sztuk walki większości kojarzy się z Jackie Chanem oraz Brucem Lee. Jednak Złota Era kina akcji minęła. Odrodzić ją chcą twórcy nowego filmu pod tytułem „Unlucky Stars” – komedii, wzorowanej na produkcji w stylu Hong Kongu z lat 80.

Obraz powinien się oprzeć na trylogii Sammo Hunga „Lucky Stars”, gdzie zagrali tacy słynni aktorzy, jak Jackie Chan i Yuen Biao. Nowe dzieło w każdej chwili musi nawiązywać do tego okresu. I tutaj chodzi nie tylko o sztuki walki, ale też dobrą i śmieszną fabułę oraz ciekawe i utalentowane postaci.

Twórcy „Unlucky Stars” są oburzeni dzisiejszą sytuacją związaną z kinem sztuk walki. Twierdzą, że fabuła często jest pretekstem, żeby bohater przechodził od walki do walki, jednak tak nie powinno być. Oni chcą to zmienić i obiecują, że wreszcie stworzą prawdziwy film akcji, oddając tym samym hołd klasykom tego gatunku.

W obsadzie obrazu pojawią sie zupełnie nieznani dotychczas albo mało znani aktorzy, m.i. Dennis Ruel, Ken Quitugua, Sari Sabella, Jose Montesinos, Roy Chen, Edward Kahana, Giovannie Espiritu, Steven Yu, Vladislav Rimburg, Sam Hargrave, Emmanuel Manzanares i Shawn Bernal.

Fragment typowej komedii martial arts poniżej (FILM DLA DOROSŁYCH)

Odnośnie fabuły obrazu, na razie wiadomo bardzo mało. W sieci pojawiają się tylko podobne opisy: dwójka prywatnych detektywów nie jest w stanie dokonać wyboru pomiędzy obowiązkiem służbowym a końcowymi konsekwencjami w sytuacji, gdy największa gwiazda kina akcji z Peru i nowy talent kina z Jordanu są ścigani przez bukmacherów.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry