Percy Jackson i jego nowe przygody w kinach za rok!

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Już za rok w kinach można będzie zobaczyć kontynuację filmu fantastyczno-przygodowego „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna”. Już rozpoczęły się prace nad kolejnym obrazem „Percy Jackson & the Olympians: The Sea of Monsters”, opartym na drugiej książce (2006) amerykańskiego pisarza Ricka Riordana – autora bestsellerów dla młodzieży.

Pierwszy film był wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa, który przy pracy nad drugim obrazem zajął miejsce producenta. Tym razem reżyserem został Thor Freudenthal.

Główny bohater – Percy Jackson – się nie zmieni. Zagra go, tak, jak i w „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna” Logan Lerman, który obecnie kończy pracę nad filmem „Muszketerowie” (rola D’Artagnana). Jednak niektóre zmiany nastąpiły.

W drugiej części w boga Chirona wcieli się Anthony Head; zastąpi on Pierce’a Brosnana. Natomisat znów się pojawią Alexandra Daddario (w roli Annabeth Chase), Brandon T. Jackson (Grover Underwood).

Dla przypomnienia, jest to opowieść o młodym chłopcu, który nagle odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga Posejdona. Rozumięć, że ma w sobie siłę, wyrusza w podróż, żeby zapobiec wojnie między bogami. W drugim filmie na chłopca czekają nowe przygody. Percy Jackson będzie musiał odnaleźć Złote Runo na wyspie Cyklopów.

Iryna Kukharuk

Źródło: kino-teatr.ua, filmweb.pl.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry