50. urodziny Trójki już wkrótce

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, RADIO

W związku z 50. rocznicą radiowej Trójki, która już 1 kwietnia, stacja przygotowała wyjątkowe wydarzenia z tej okazji. Jednym z najważniejszych będzie „Trójka do potęgi”- jubileuszowy spektakl w Teatrze Syrena w Warszawie. „Trójka do potęgi” to współczesna historia, która ukazuje, w formie komedii kryminalnej, jak zarobić na małżeństwach.

fot. polskieradio.pl

Tę dwuaktową sztukę wyreżyserował Wojciech Malajkat, a scenariusz na podstawie książki Grzegorza Miecugowa „Trójka do potęgi” stworzył Wojciech Zimiński. W spektaklu wystąpią znakomici polscy aktorzy, m.in. Katarzyna Figura, Krystyna Tkacz, Beata Ścibakówna, Grażyna Wolszczak, Mateusz Damięcki, Piotr Machalica, Piotr Szwedes czy Stanisław Tym, a także znane postaci, związane ze stacją: Maria Czubaszek, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki, Michał Olszański.

Na scenie nie zabraknie także największych gwiazd muzyki. Wystąpią m.in. Urszula Dudziak, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Muniek Staszczyk, Janusz Zaorski. Premiery spektaklu będą miały miejsce 30 i 31 marca. Kolejne będą wystawiane w dniach 1-5 i 16-20 kwietnia oraz 14-17 maja. Bilety można nabyć w Teatrze Syrena.

Adrianna Krapa
źródło www.polskieradio.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry