„Młodzi muszkieterowie” od 7 kwietnia w Tele5

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Już 7 kwietnia stacja Tele5 rozpocznie emisję amerykańsko-kanadyjskiego serialu z 2005 roku pt. „Młodzi muszkieterowie” („Young Blades”). Dla przypomnienia serial, opierający się na książce słynnego pisarza Aleksandra Dumasa, jest pełen magii, romantyzmu, śmiesznych sytuacji i ciekawych przygód. Głównymi bohaterami są uczniowie tzw. Akademii Muszkieterów: D’Artagnan – uwielbiający rozrywkę z pięknymi dziewczynami syn słynnego D’Artagnana (Tobias Mehler), Ramon (Zak Santiago) – chłopiec z sercem poety i duszą romantyka, pochodzący z Hiszpanii i Siroc (Mark Hildreth) – genialny wynalazca, interesujący się medycyną.


Później do grona bohaterów dołącza się Jacques LePonte (Karen Cliche), a właściwie kobieta Jacqueline Roget. Dziewczyna ze świetnymi zdolnościami wojskowymi i znajomością sztuk walki przebiera się za mężczyznę, mając pewien cel: chce pomścić śmierć ojca i uwięzienie brata.

Na początku nikt nie dowiaduje się o jej kłamstwie, jednak później D’Artagnan odkrywa prawdziwe oblicze Jacqueline i zaczyna czuć do niej coś więcej, niż zwykłą przyjaźń. Cała czwórka tworzy grupę, która chroni Francję i króla Ludwika, zajmującego się bardziej swoim wyglądem, przed wrogami.

Jedynym problemem, często pojawiającym się na drodze muszkieterów, jest doradca królewski – kardynał Mazarin (Michael Ironside). Serial został wyreżyserowany przez Richarda Martina. Więc ci, który już się stęsknili za zgranym zespołem, mogą jeszcze raz wrócić do historii muszkieterów.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry