Nowa rola Daniela Radcliffa w filmie Kill Your Darlings [galeria zdjęć]

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Od 2001 po 2011 rok był zaangażowany w filmy o Harrym Potterze. W międzyczasie Daniel Radcliffe zagrał rolę Mapsa w obrazie Roda Hardy’ego „December Boys”. Ostatnio na ekrany weszła nowa produkcja – kryminał Jamesa Watkinsa „The Woman in Black”– z Danielem Radcliffem w roli głównej.

Wcielił się on w młodego adwokata Arthura Kippsa. Od światowej premiery filmu nie minęło jeszcze dwóch miesięcy, jak w sieci pojawiły się informacja i zdjęcia z nowego projektu aktora. Tym razem brytyjska gwiazda wcieli się w poetę Allena Ginsberga w obrazie pod tytułem „Kill Your Darlings” w reżyserii Johna Krokidasa.

Jest to opowieść o relacjach pomiędzy trzema pisarzami Allenem Ginsbergiem, Jackiem Kerouacem (Jack Huston) oraz Williamem Burroughsem (Ben Foster). W jednym momencie oni zaczynają się interesować jedną sprawą. Morderstwo, sprawcą którego w 1944 roku został Lucien Carr (Dane DeHaan – „Jach and Diane”, „Chronicle”), jest głównym tematem rozmów trzech literatów. Tym bardziej ofiarą wtedy został David Kammerer (Michael C. Hall) – dobry przyjaciel Williama Burroughsa.

Scenariusz napisali John Krokidas i Austin Bunn. Praca nad zdjęciami już się rozpoczęła: one są robione na uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku.

Premiera filmu zaplanowana jest na 2013 rok.

Galeria zdjęć do obejrzenia : zdjęcie 1 , więcej

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry