Czy Adam Levine zmienia swoją karierę?

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

To, że piosenkarz często występuje w roli aktora w jakimś filmie czy serialu, albo aktor zaczyna karierę piosenkarską już nikogo nie dziwi. Jednak na pewno interesuje. Ostatnio po sieci krążą informacje, że Adam Levine – lider zespołu „Maroon 5” – przeprowadza rozmowy ze stacją FX na temat wzięcia udziału w drugim sezonie serialu „American Horror Story”.

W centrum obrazu znajduje się rodzina Harmonów oraz ich codzienne problemy i przeżycia. Ben (Dylan McDermott), Vivien (Connie Britton) razem z nastoletnią córką Violet (Taissa Farmiga) przeprowadzają się do starego dużego domu, który kiedyś, jak mówi większość ludzi, był miejscem mordu. Oprócz tych problemów, które się pojawiają na nowym miejscu, rodzina jeszcze nie poradziła sobie ze starymi: przynajmniej Ben, który zdradził żonę ze studentką, i teraz znów próbuje otrzymać zaufanie od Vivien.

Co dotyczy Adama Levine’a, który już ma pewne doświadczenie związane z aktorstwem (zagrał samego siebie w serialach „Rockefeller Plaza 30” oraz „C.S.I.: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”), teraz on chce dostać pełnowartościową rolę w „American Horror Story”.
Wiadomo, że w drugim sezonie na pewno zagrają Jessica Lange, Zachary Quinto, Evan Peters, Sarah Paulson i Lily Rabe. Do pozostałych ról na razie trwają castingi.

Iryna Kukharuk

FX

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry