How To Disappear Completely – historia o …

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Marzeniem wunderkinda, osoby z niezwykłymi możliwościami jest chęć zostania zwykłym człowiekiem, żeby wszyscy postrzegali go jak nie kogoś obcego czy lepszego, a takiego samego, jak oni. Tego chce każdy, tym bardziej 12-letnie dziecko.

sxc

Vitus ma 12 lat. Spośród innych wyróżnia się swoją olbrzymią wiedzą i prawdziwym talentem – gra na fortepianie. Tylko czy to jest takie dobre, jak się wydaje? Nauczyciele i koledzy z klasy nie lubią chłopca; rodzice po prostu wykorzystują swoje dziecko.

Człowiekim, z którym Vitus może spokojnie porozmawiać i opowiedzieć o swoich marzeniach, jest jego dziadek.

W 2006 roku już powstał film o takiej fabule pod tytułem „Vitus”. Brał on udział na festiwalu w Berlinie i był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tym roku pomysł nakręcenia wyniknął w amerykańskiego reżysera Willa Glucka – twórcy obrazów „Easy A” oraz „Friends with Benefits”.

Jego film o wunderkindzie będzie nazywać się „How to Disappear Completely”. Scenariusz napisał Ed Solomon, który dotychczas pracował przy projektach „Men in Black”, thrillrem w produkcji „Now You See Me” oraz serialem „Charlie’s Angels”.

Prace nad filmem jeszcze się nie rozpoczęły. Powstał na razie projekt, dlatego nie ma żadnych informacji na temat planowanej premiery.

Iryna Kukharuk

Źródło: moviestape.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry