Scenarzyści serialu „Świat według Kiepskich” uśmiercą bohaterkę serialu

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Scenarzyści serialu „Świat według Kiepskich” uśmiercą bohaterkę serialu „Przepis na miłość”. Ulubienica Haliny (Marzena Kipiel Sztuka), Marioli (Barbara Mularczyk) i Paździochowej (Renata Pałys) zginie przygnieciona kartonem.

fot. ATM - Halina (Marzena Kipiel Sztuka)

Serial „Przepis na miłość” panie ze „Świata według Kiepskich” oglądają od lat. Mocno identyfikują się z główną bohaterką Danutą (Katarzyna Galica). Halina uważa, że mąż Danuty, przypomina Ferdka (Andrzej Grabowski). Wyrzuca Kiepskiemu, że Danuta ma ze swoim mężem taki sam krzyż pański, jak ona z nim. Nie dziwota, że Ferdek nie może zdzierżyć serialu.

Zresztą nie tylko on. Dlatego bardzo się ucieszy, gdy z popularnego portalu kundelek dowie się o śmierci Danuty. W dniu, w którym ma zginąć, mieszkańcy kamienicy przy Ćwiartki w żałobnych strojach zasiądą przed telewizorem w salonie Kiepskich. Co jeszcze wydarzy się w odcinku „Świata według Kiepskich” pod tytułem „Trzeba zabić tę miłość”? Zdradzimy, że będzie on pełen przezabawnych dialogów i sytuacji. Polsat wyemituje go 4 kwietnia o godz. 20.

„Świat według Kiepskich” gości na antenie stacji od 13 lat. Jest drugim po „Klanie” najdłużej emitowanym polskim serialem. Obecnie ogląda go blisko 3 miliony Polaków.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry