Channing Tatum i jego zainteresowania

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Przystojniak ze „Step Up”, namiętny tancerz, mężczyzna, o którym marzy, jeśli nie każda, to większość przedstawicielek słabej płci. Tak postrzegamy pięknego aktora Channinga Tatuma. Jednak mało kto wie, że ma zielone oczy, 180 cm wzrostu, uprawia capoeirę, kung fu i gor-chor kung fu, jest biseksualistą i nie boi się przyznawać do tego, uwielbia oglądać film z dzieciństwa „The Goonies”, a lato dotychczas spędza z babcią i dziadkiem w Alabamie. Ale to oczywiście nie wszytko, co wypadałoby znać o takich przystojniakach.

fot. Gage Skidmore

26 kwietnia 1980 roku na świat pojawiło się pierwsze dziecko małżeństwa Kay i Glenna Tatumów – Channing Matthew. Chłopak jest najstarszym spośród ośmiorga rodzeństwa; a w jego żyłach płynie francuska, irlandzka i też indiańska krew. Channing zawsze wyróżniał się swoją aktywnością, a często nieposłuszeństwem – trudno było zauważyć w nim brak energii, dlatego rodzice angażowali go we wszystko, co się dało.

Grał w baseball i piłkę nożną. Piłką Nożną zainteresował się na poważnie w dziewiątym roku życia w prywatnej szkole Tampa Catholic High School i dokładał wszelkich starań, aby zdobyć stypendium do szkoły sportowej. W międzyczasie pracował na budowie był pośrednikiem hipotecznym później pomocnikiem w szpitalu dla chorych zwierząt i nawet sprzedawcą ubrań. Trudno uwierzyć, a tym bardziej wyobrazić Channinga, budującego domy, ale, jak widać, był on bardzo pracowitym nastolatkiem. Pomijając wszystkie zainteresowania i wykonywane zawody, chłopak od dziecka marzył o karierze aktorskiej.

Wystąpienie w teledysku Ricky’ego Martina „She Bangs”, pokaz mody dla magazynu „Men’s Health”, umowa z „Vogue”, reklamy telewizyjne American Eagle Outfitters, Pepsi oraz Mountain Dew. Tak wygladały początki młodego aktora.
Kariera aktorska rozpoczęła się w 2004 roku epizodyczną rolą w serialu stacji CBS „CSI: Miami”. W 2005-2006 roku pojawiał się w filmach „Coach Carter”, „Supercross”, „Havoc” oraz „She’s Man”.

Ale wcześniej wspomniana rozpoznawalność, a tym samym popularność przyszła do aktora dzięki obrazowi „Step Up”, gdzie wcielił się w utalentowanego (bo dobrze tańczy) chuligana Tylera Gage’a. Film stał się kluczowym w życiu Channinga: po pierwsze, spełniło się jego najważniejsze marzenie, po drugie, to na planie filmowym „Step Up” mężczyzna poznał swoją przyszłą żonę – Jennę Dewan (rola Nory Clark).

Główne role dostały się Tatumowi w kolejnych obrazach: „Fighting” (2009), „G. I. Joe: The Rise of Cobra” (2009), „Dear John” (2010) oraz „The Eagle” (2010). A ostatnio widzowie na całym świecie mieli możliwość zachwycać się grą Leo, w którego wcielił się aktor w filmie „The Vow”.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry