Drogi graczu, Toshiba prezentuje dla Ciebie nowe laptopy! [video]

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, TECHNOLOGIE

Wielu z Nas wie jak to jest zasiąść przed komputerem z dobrą grą i nie móc się od niej oderwać. Jednak chciałoby się być jakby uczestnikiem „wirtualnego świata”. Jakość 3D jest tak popularna w telewizorach, więc czemu nie przenieść jej do laptopa? Firma Toshiba zaprezentowała w Bonn nowe laptopy dla graczy z serii Qosmio X870 3D oraz X870.

fot toshiba


Modele Toshiby z rodziny Qosmio zapewniają niesamowite wrażenia wizualne oraz rozrywkę w trójwymiarze. Marka ta nadaje sprzętowi wielozadaniowość, błyskotliwość oraz luksus korzystania. Laptopy te pozwalają przenieść się w innowacyjny świat wirtualnej rozrywki.

Model Toshiby Qosmio X870 3D dostępny jest w rozdzielczości Full HD z 17,3 calowym ekranem, który współpracuje z okularami 3D przesłonionymi aktywną NVIDIA 3D Vision. Pozwala na wyświetlanie trójwymiarowych obrazów, które są jaśniejsze niż technologia konwencjonalna 3D. Okulary dzięki znacznie większym soczewkom dają lepszy komfort użytkowania a co za tym idzie szersze pole widzenia wraz z lepszym blokowaniem zewnętrznego światła.

Model X870 posiada wyświetlacz HD również z 17,3 calowym ekranem. Pracuje na technologii Intel Quad-Core i karcie NVIODIA GPU. Jego pamięć obejmuje 32GB RAM, a dysk można wybrać samemu pomiędzy HDD lub dyskiem połączonym HDD i SSD. Laptopy te wspomagają głośniki stereo 2×2 harman/kardon, działające w technologii „Slipstream”, która zapewnia czyste basy podczas wysokiego poziomu głośności.

Zarówno model X870 jak i X870 3D wyposażone są w SRS Premium Sound 3D Audio. Te laptopy serii Qosmio są kompatybilne z telewizorami 3D, a to za sprawą złącza HDMI. Co ciekawe X870 ma umiejętność dodania trzeciego wymiaru do zwykłej jakości 2D, przetwarzając film na podłączonym telewizorze, oczywiście 3D.

Wygląd laptopów tej rodziny Toshiby to grafit i czerwień na metalicznej obudowie i fakturowe wykończenie. To maszyna wprost stworzona dla zapalonego gracza. Podświetlone czerwone logo Qosmio podkreśla nie tylko charakter urządzenia, ale również użytkownika. Natomiast podświetlona czerwienią klawiatura ma pomóc graczowi w ciemnym otoczeniu. Tak więc drogi graczu, po laptopa Toshiby serii Qosmio możesz udać się do sklepu w drugim kwartale tego roku!

Izabela Posłajko
Us.toshiba.com
www.toshiba.pl
pcformat.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry