3. Trzy Żywioły- Festiwal Filmów Świata już w kwietniu w Warszawie

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Przez trzy dni, od 20 do 22 kwietnia trwać będzie „3. Trzy Żywioły- Festiwal Filmów Świata 2012”, który odbędzie się w Warszawie. W Kinie Wisła będzie można obejrzeć najbardziej docenione na świecie dokumenty, ukazujące zmieniający się świat, inne kultury i podróże. Imprezę zainauguruje spotkanie z Darkiem Sepioło i jego filmami.

sxc

Autor od lat jest docenionym na świecie fotografem podwodnym. Jego cykl filmowy „Magia wielkiego błękitu- 7 kontynentów” to unikatowa produkcja na skalę światową, która perfekcyjnie ukazuje piękno podwodnej krainy. W sobotę i niedzielę wyemitowane zostaną filmy dokumentalne, nagradzane na najważniejszych festiwalach świata. Będą one pokazywane w trzech bokach tematycznych: Podróże, Przygoda i Cywilizacja. Wszystkie produkcje będą wzbogacone polskimi napisami.

Odbędą się także warsztaty filmowe, które poprowadzi Jacek Szymczak, twórca dokumentów i wykładowca TVN Media School. Podczas imprezy widzowie zagłosują na najlepszy film, a także wezmą udział w licznych konkursach.

Adrianna Krapa
źródło: filmweb.pl, national-geographic.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry