Will Ferrell powróci jako „Legenda telewizji” po 8 latach

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Aktor komediowy Will Ferrell potwierdził, że „Legenda telewizji” jednak doczeka się swojego sequela. Rozmowy o drugiej części hitowej komedii trwały już od dawna, ale decyzji o kontynuacji nie podjęto aż do teraz. Film zrealizuje ekipa, która była odpowiedzialna za pierwszej część, czyli producent Judd Apatow, reżyser Adam McKay i sam Will Ferrell, który zagrał w filmie rolę główną.

Bohaterem oryginalnej części był Ron Burgundy, ubóstwiany przez wszystkich prezenter telewizyjny kanału czwartego w San Diego. Dzięki swojej popularności Ron nie tylko nie dawał żadnych szans konkurencyjnym stacjom w mieście, ale też czuł się niezastąpiony we własnym studiu. Wszystko zmieniło się, kiedy do ekipy reporterskiej dołączyła ambitna Veronika Corningstone.

Zagroziła ona nie tylko jego karierze, ale również jego męskiemu ego, gdyż według scenariusza stała się pierwszą w kraju prezenterką w telewizji. Jej talent nie tylko przewyższył Burgundiego, ale też zagroził rodzącemu się między nimi uczuciu. Prace nad dalszym scenariuszem rozpoczną się niebawem.

Edyta Bryła
Filmweb.pl, deadline.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry