Aplikacje mobilne dla firm od Lenovo

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, POLSKA, ŚWIAT

Firma Lenovo postanowiła nie zostawać w tyle i poinformowała o swoim pierwszym sklepie Lenovo Enterprise App Shop, z aplikacjami dla przedsiębiorstw. Sklep oferuje firmom zestawy usług powiązanych z mobilnymi aplikacjami, które umożliwiają zarządzanie niestandardowe aplikacjami oraz ich wdrażanie i wykorzystywanie rabatów ilościowych. Lenovo Enterprise App Shop to korzyści jakie daje Lenovo korporacyjnym użytkownikom z łatwym dostępem do użytkowych aplikacji na tabletach firmowych bądź tabletach z systemem Android 3.1 lub nowszej.

fot. lenovo app shop logo

Jak wiadomo coraz większa rzesza użytkowników urządzeń mobilnych i osobistych przyczyniła się do sytuacji, w której zwiększyło się ryzyko i ograniczyła kontrola IT. Nowa aplikacja Lenovo ma rozwiązać ten problem, poprzez umożliwienie firmom tworzenia prywatnych sklepów z aplikacjami. Tak więc menedżerowie IT mogą licencjonować, kupować i dystrybuować aplikacje zatwierdzone dla końcowych użytkowników, a także możliwość zarządzania nimi.

Lenovo Enterprise App Shop to możliwość na upraszczanie dystrybucji aplikacji i zarządzania licencjami. Eliminuje również konieczność ciągłego przywracania fabrycznych ustawień poprzez usprawnienie instalacji aplikacji. Ponadto App Shop Manager jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny, przypomina samoobsługowy sklep dla klientów Lenovo. Klienci końcowi mają zapewnioną wygodną obsługę ale jednocześnie zminimalizowane koszty.

Lenovo App Shop Manager zapewnia następujące rozwiązania i usługi:

•Prywatne publikowanie aplikacji w ramach korporacji
•Włączanie i wyłączanie aplikacji
•Sprawdzony katalog
•Rabaty ilościowe
•Niestandardowe zarządzanie

Na całym świecie (oprócz Chin) sklep Lenovo App Shop jest dostępny już teraz, przez pośrednictwo Działu Sprzedaży Lenovo.

Izabela Posłajko
źródło: lenovo.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry