Będzie następna część ,,Bliźniaków’’?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Universal Pictures planuje nakręcić drugą część sławnego filmu z lat 80. – ,,Bliźniacy’’. Sequel ma nosić tytuł ,,Triplets’’(ang.trojaczki). W filmie ponownie zobaczymy rodzeństwo Juliusa(Arnold Schwarzenegger) i Vincenta(Danny DeVito). Po wielu latach poznają swojego trzecia brata, którego ma zagrać prawdopodobnie Eddie Murphy!

Mimo pomysłu do tej pory nie napisano jeszcze scenariusza, ani nie wybrano reżysera. Wiadomo, że Ivan Reitman ma zostać producentem.

Film ,,Bliźniacy’’, jak można się domyślić, opowiada o bliźniakach, którzy w efekcie przeprowadzonego eksperymentu wychowują się z dala od siebie w zupełnie różnych rodzinach. Jeden z braci – Juliusz jest osiłkiem o dobrym sercu, który zamieszkuje na egzotycznej wyspie.

Pewnego dnia dowiaduje się, że ma brata i próbuje go odnaleźć. Gdy poznaje Vincenta okazuje się, że jego brat nie tylko różni się od niego fizycznie, ale i psychicznie – jest kobieciarzem i ma problemy z bandytami. Juliusz ratuje go z opresji, a następnie próbują razem odnaleźć biologiczną matkę.

Kontynuacje starych filmów stały się ostatnie bardzo modne i powszechne. Myślicie, że film ten, o ile dojdzie do skutku, ma szansę na sukces?

Aleksandra Kurzyńska

Źródło: imdb

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry