Ashton Kutcher zagra rolę główną w niezależnej biografii Steve’a Jobsa

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Powstaną co najmniej dwa filmy poświęcone Steve’owi Jobs, który zmarł w październiku zeszłego roku. Zdjęcia do niezależnego „Jobs” rozpoczną się już w przyszłym miesiącu, a główną rolę zagra Ashton Kutcher, obecna gwiazda „Dwóch i pół”.

foto: apple


Na korzyść aktora przemawia fakt, że jest niezwykle podobny do młodego Jobsa. Reżyserem filmu będzie Joshua Michael Stern, a scenarzystą Matt Whiteley. Film opowie całą historię kariery Jobsa, na co się będzie składać jego ewolucja z Kalifornijskiego hippisa do założyciela Apple’a.

Prace nad drugą produkcją jeszcze natomiast oficjalnie nie ruszyły. Wiemy jedynie, że będzie ona oparta na wywiadach z Jobsem, jego rodziną i współpracownikami, którzy pojawili się w napisanej przez Waltera Isaacsona biografii. Wytwórnia Sony Pictures wykupiła prawa do ekranizacji bestsellerowej książki już w 2 tygodnie po śmierci szefa Apple’a.

Steve Jobs zmarł na raka trzustki, który zaatakował go po raz drugi. Założona przez niego firma jest dziś warta ponad 570 miliardów dolarów.

Edyta Bryła
thehollywoodgossip.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry