Power Bank od Platinet, moc zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Firma Platinet wprowadza na rynek produkt pod marką Omega, który będzie przydatny w okresie zbliżających się wakacji. Przenośny Power bank umożliwia ładowanie jakichkolwiek urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, mp3 i mp4 oraz wszelkie elektroniczne urządzenia które zasilane są napięciem 5V.

fot. platinet


W okresie nadchodzących wakacji, coraz więcej ludzi wybiera się na urlop. Co za tym idzie, w dobie rozwiniętego rynku technologicznego, każdy z Nas posiada choćby jedno urządzenie mobilne potrzebujące zasilania. Power bank to przenośna ładowarka, która zapewni Ci moc w każdym momencie, kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Zestaw firmy Platinet zawiera takie złącza jak microUSB, Nokia, iPhone/iPad oraz mini 5pin. Akumulator polimerowy ma pojemność 5000mAh czyli umożliwia kilkukrotne naładowanie wybranego urządzenia. Dodatkowa opcja automatycznego wyłączania pozwala na oszczędność energii jak również umożliwia naładowanie sieci elektrycznej bądź sprzętu z PC.

Znajdujący się w urządzeniu port USB ma na wyjściu natężenie 1000mA a co za tym idzie umożliwia ładowanie takich urządzeń jak iPady, iPhone’y, iPody oraz tych, wymagających wyższego natężenia. Dodatkowym atutem jest to, że Power bank jest niewielkiej wagi a jego wymiary sprawiają, że to idealny produkt do plecaka, torebki czy torby na notebooka.

Nowy produkt Platinet Power bank jest dla Was dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Sprzedaż ruszy już za miesiąc

Izabela Posłajko
www.platinet.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry