Telefon wideokonferencyjny od Planet Technology

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Firma Planet wprowadza do swojego asortymentu sprzedażowego nowy telefon multimedialny wideo konferencyjny z dotykowym ekranem ICF-1700, który umożliwia prowadzenie wideo konferencji przez Internet zachowując wysoką jakość dźwięku i obrazu. Nowy model telefonu jak najbardziej odpowiada standardom SIP 2.0 czyli zapewnia bezproblemową komunikację oraz prowadzenie bezkolizyjnej konferencji z innymi systemami z protokołami SIP, bramkami i telefonami IP oraz z IP PBX.

fot. ICF-1700 / planet.com.tw


Dzięki technologii zgodnej z SIP Proxy Server oraz obsłudze takich serwerów jak PLANETICF-1700 oraz MCU telefon obniża koszty i ułatwia komunikację ze wszystkimi partnerami biznesowymi.Model telefonu multimedialnego wspomaga interfejs wielojęzyczny, oparty na Androidzie 2.1., dzięki czemu nawigacja z ekranem dotykowym jest wygodna i łatwa w obsłudze. Do telefonu można podpinać urządzenia USB, dzięki czemu ICF staje się jak najbardziej urządzeniem multimedialnym.

Wyjścia wideo to główna zaleta urządzenia firmy Planet technology. Można podłączyć monitor zewnętrzny do telefonu i uzyskać wyświetlany przekaz wideo, który można pokazać większej liczbie osób znajdujących się na przykład na ważnej konferencji firmowej. Dzięki niepowtarzalnej jakości dźwięku i obrazu, telefon Planet ICF-1700 oferuje znakomitą komunikację przez Internet.

Co ciekawe, ICF-1700 nie potrzebuje do pracy komputera PC ani internetowej kamery. Posiada za to wbudowany wyświetlacz LCD siedmio calowy, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca, więc swobodnie może leżeć na biurku.

W skrócie telefon wideo konferencyjny Planet ICF-1700 charakteryzuje się:
•Kolorowym wyświetlaczem 7 calowym LCD 800×480 pikseli
•Portami LAN oraz 1xWAN
•Systemem głośnomówiącym Full duplex
•Kamerą CMOS 2 Mega piksele
•Konfiguracją serwera primary i secondary DNS
•Autoryzacją MD5, narzędzia serwera telnet
•Aplikacjami dodatkowymi ( książka telefoniczna, odtwarzacz multimediów, szyfrowanie VoIP, obsluga dysków USB, konfiguracja dzwonków)
•Dźwiękami w jakości HD oraz wzmocnienia VAD i CNG
•Szyfrowaniem VoIP (SIP/RTP)

Izabela Posłajko
planet.com.tw

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry