Dropbox walczy o klientów – teraz 16GB za darmo!

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW, ŚWIAT

Dropbox jest aktualnie jednym z liderów w kategorii dysków online. Dobra wiadomość dla których darmowe 2GB były niewystarczające. Już teraz możecie założyć konto cieszyć się aż 16 Gigabajtami darmowej przestrzeni dyskowej. Każda polecona przez Was osoba powiększy wasz dysk o 500MB.

Możecie korzystać z tej opcji aż do maksymalnej pojemności 16GB. Zmiana nastąpiła w szczególnym momencie, gdy Google przymierza się do startu z własną platformą Google Drive.

Dropbox jest najbardziej dostępną usługą pozwalającą na synchronizacje danych pomiędzy wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi (Linux,Windows,MacOs). Posiada również oprogramowanie dla większości popularnych platform mobilnych (iOs,Android).

Jeśli jeszcze nie posiadacie konta na dropbox polecamy przetestować usługę całkowicie za darmo. Aby dostać 16GB miejsca wystarczy polecić znajomych. Każdy z was dostanie wówczas 500MB extra powierzchni do przechowywania danych.

Prosty formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj

Źródło: Dropbox

Powiązane wpisy

 • ja też dołączyłam :)))) i zapraszam – za obopólną korzyścią :)))) http://db.tt/p3rMpxuf – wystarczy kliknąć i cieszyć się :))) dostęp ze wszystkich możliwych urządzeń – laptop, smartfon, tablet, komp – taki fajny pen drive :)))))))))))))

 • link

  http://db.tt/P9NwwFUJ

  dodatkowe 500 mb

 • nie_to_nie

  Używam go na domowym stacjonarnym, w pracy na stacjonarnym i na laptopie, zawsze jestem na bieżąco z moją pracą. Cloud computing – praca w chmurze. Oczywiście nie zaszkodzi archiwizować swojej pracy jeszcze na dysku zewnętrznym.
  Dzięki zarejestrowaniu się poprzez ten link: http://db.tt/IAzKZk2Q zarówno Ty jak i ja dostaniemy dodatkowo po 500MB powierzchni dyskowej w Dropbox. Polecam wszystkim !


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry