Gwiazdy i widzowie- kontra matura w TVP1

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

23 kwietnia o godzinie 20:20 cała Polska będzie miała okazję zdać maturę. Jedynka wyemituje program „Wielka Matura Polaków. Zadania ściśle fajne”.Jedynka proponuje program który przypomni dawnym maturzystom ten ważny dzień w którym przystąpili do egzaminu dojrzałości. Stacja zabiera widzów w podróż w czasie, kiedy to kasztany i jabłonie kwitły piękniej niż dzisiaj, w czasy wielkich ideałów i miłości na zabój.

stock.xchng

„Wielka Matura Polaków. Zadania ściśle fajne” to widowisko gdzie gwiazdy zgromadzone w studiu, oraz widzowie będą odpowiadać na maturalne pytania. Będzie 5 rund każda z nich będzie miała po 5 pytań.

W warszawskim studio zasiądą gwiazdy sportu, estrady, literatury, politycy. Główna nagrodą jest 30 tys. zł. Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć wygraną na cel dobroczynny związany z nauką Idea towarzysząca przekazaniu nagrody, polega na tym, by jej beneficjentami była młodzież (szkoła będzie mogła doposażyć np. pracownię komputerową).

Wśród zaproszonych do studia gości znajdą się m.in.: Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski, Krzysiek Skiba, Krzysztof Baranowski, Ryszard Kalisz, Kasia Wilk, Maciek Musiał, Artur Partyka, Piotr Kraśko, Marek Zając, Beata Chmielowska Olech, Tadeusz Mosz, Grzegorz Miśtal. Razem z nimi w warszawskim studiu Wielką Maturę Polaków zdawać będą: Kevin Aiston i Conrado Moreno.

Przez „zadania ściśle fajne” przeprowadzą telewizyjnych „maturzystów” Paulina Chylewska i Przemysław Babiarz.

Ewka
źródło: TVP PR

Powiązane wpisy

  • Konrad

    Jestem zdziwiony propagowaniem w TVP1 oszukiwania na maturze. Do 21.11 dwie osoby przyznały się do oszukiwania albo przygotowań do oszukiwania na maturze. Czy na tym ma polegać edukacyjna rola TVP?


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry