Przepis na życie nie zawiedzie widzów

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Jesienią stacja TVN wyemituje kolejny sezon popularnego już serialu” Przepis na życie” . Część odcinków będzie rozgrywała się w słonecznej Toskanii. Z danych Nielsen Audience Measurement, wynika, że po trzech odcinkach serial gromadzi 2,54 mln widzów.

Serial cieszy się dużą popularnością również w Internecie, odcinki można oglądać w serwisie tvnplayer.pl. Dotychczasowe trzy pierwsze odcinki trzeciej części zostały wyświetlone 1, 6 mln razy.
Przepis na życie” to serial o gotowaniu, dlatego scenarzystka Agnieszka Pilaszewska wymyśliła, że w nowej serii akcja opowieści przeniesie się na pewien czas do włoskiej Toskanii, słynącej z dobrych win, serów czy oliwy.

Prace na planie czwartego sezonu mają ruszyć późną wiosną. “Przepis” obecny jest w ramówce TVN od marca 2010 roku. W rolach głównych występują Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Piotr Adamczyk i Maja Ostaszewska. Za produkcję wykonawczą odpowiada Akson Studio. Tym czasem widzowie mogą oglądać trzeci sezon serialu w każdy wtorek o godzinie 21:30.

Ewka

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry