Wiosenne Eee PC 1025 Flare od Asusa

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Pomimo rozpowszechnionego zbytu na notebooki, chromebooki czy tablety- netbooki nie straciły jeszcze swojej pozycji, czego dowodem są nowe urządzenia Asusa Eee PC 1025 Flare w wiosennej odsłonie.
Jak wiadomo gonimy za trendami, nie ma się co oszukiwać. Jeżeli mielibyśmy wybrać między nowym tabletem a netbookiem, na pewno wybralibyśmy ten pierwszy gadżet. Asus postanowił jednak sprostać naszym oczekiwaniom idąc w nieco innym kierunku. Stworzył netbooki, które przyciągają swoimi barwami podobnie jak Eee PC 1008 P, ale nie tylko tym.

Asus Eee PC 1025 Flare jest niezwykle ergonomiczny a przy tym elegancki. Firma proponuje trzy desingi: „Tajemniczy błękit (Mysterious Blue)”, „Uzależniający róż (Addict Pink)” oraz „Odważny fiolet (Plucky Purple)”, tak więc każdy może wybrać kolor odpowiadający najbardziej stylowi, jaki preferuje. Wiadomo, że większość z Nas lubi różnorodne barwy niestety firma proponuje tylko te trzy.

fot. asus


Nowe Eee PC 1025 Flare wyposażono w dwurdzeniowe procesory Intel Atom Cedar Trail, zapewniające o 10% dłuższą żywotność baterii oraz o 15% większą prędkość. Grafika również jest wydajniejsza o cztery razy. W porównaniu do poprzednich generacji, netbooki nie były jeszcze tak szybkie.

Czemu nowe urządzenie Asusa zawdzięcza szybkie przywracanie systemu? To nowa funkcja Instant On technologii Asus Super Hybrid Engine II , która przywróci Twojego netbooka w dwie sekundy ze stanu uśpienia! Dzięki niej laptop może czuwać przez 21 dni. Żywotność baterii zapewnia pracę urządzenia przez cały dzień. Ale to nie wszystko co proponuje technologia SHE II. Zapewnia ona wysokie bezpieczeństwo danych oraz oferuje potrójny tryb pracy zwiększający długość pracy baterii bądź osiągi, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dzięki niskiemu zużyciu mocy procesora Intel Atom Cedar Trail oraz SHE II, Eee PC 1025 Flare umożliwia pracę do 12 godzin, więc nie trzeba się martwić o ładowanie baterii. Inteligentna kamera zapewnia łatwe oddalanie i przybliżanie obrazu dedykowanym przełącznikiem, tak więc robienie zdjęć, nagrywanie filmów oraz prowadzenie wideo konferencji wykonywane jest z lepszą precyzją.

Port USB Charge+ to możliwość ładowania elektronicznych urządzeń nawet wtedy, gdy netbook jest wyłączony a port USB 3.0 pozwala przenosić 10-krotnie szybciej zdjęcia, niż port 2.0.Ponadto do urządzenia Asus dołącza platformę Eee Docking, która umożliwia dostęp do usług, programów i zasobów cyfrowych. Tak więc masz możliwość zwiększenia możliwości netbooka pobierając i strumieniując zawartość cyfrową, udostępniając muzykę, filmy, zdjęcia i dokumenty bądź korzystając z opcji ułatwiających Ci pracę.

Lubisz się łączyć z ludźmi na różne sposoby? Dzięki łączności „802.11b/g/n Wi-Fi” oraz Bluetooth 3.0 bez problemu uzyskasz łączność z Internetem. HDMI to kolejne udogodnienie, dające możliwość wyświetlania multimediów na urządzeniach kompatybilnych. Jeżeli chcesz strumieniować zawartości na różne urządzenia, ułatwi Ci to DLNA.

Jeżeli taki model netbooka podbił Twoje serce, do sklepu możesz udać się w drugiej połowie bieżącego roku.

Izabela Posłajko
www.asus.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry