Mamy zwiastun „To Rome With Love” Woody Allena

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W Internecie pojawił się zwiastun najnowszego filmu Woodiego Allena, “To Rome With Love”. Wcześniej film miał się nazywać „Negro Fiddled”, aby z obawy, że tytuł nie będzie czytelny dla Amerykanów, ostatecznie zdecydowano się na „To Rome With Love”.

Allen jest nie tylko reżyserem filmu, ale również w nim zagrał. Na obraz składają się 4 niezależne rozdziały, które ukazują romanse, przygody i dylematy ludzi goszczących i mieszkających w Rzymie. Będą to zarówno Amerykanie jak i Włosi. Na ekranie zobaczymy również: Roberto Benigniego, Penélope Cruz (w roli prostytutki), Aleca Baldwina, Judy Davis, Jesse Eisenberga, Gretę Gerwig, Ellen Page i Alison Pill.

„To Rome With Love” będzie kolejnym filmem umiejscowionym w jednej z europejskich stolic. Niedawno Allen odniósł największy kasowy sukces dzięki „O północy w Paryżu”, który zgarnął 148 milionów dolarów. Wcześniej reżyser był też odpowiedzialny za produkcję „Wszytsko gra” i „Scoop –Gorącego tematu” w Londynie, a także filmu „Vicky, Christina, Barcelona” w stolicy Katalonii. Światowa premiera jest przewidziana na 22. czerwca, a do Polski film trafi w sierpniu.

Edyta Bryła
thehollywoodreporter.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry