Michel Platini odwiedzi Warszawę w tym miesiącu

AKTUALNOŚCI, EURO 2012, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Prezydent UEFA spotka się w czwartek 12 kwietnia na Stadionie Narodowym z kierownictwem PZPN oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.W czwartek 12 kwietnia po południu z krótką wizytą do Warszawy przybędzie Prezydent UEFA Michel Platini. Towarzyszyć mu będą: Członek Komitetu Wykonawczego UEFA i Delegat Prezydenta ds. UEFA EURO 2012 František Laurinec, Dyrektor Operacyjny UEFA Events SA Martin Kallen oraz Dyrektor ds. Rozgrywek UEFA Giorgio Marchetti.

W programie pobytu delegacji UEFA w Warszawie jest wizyta na Stadionie Narodowym oraz spotkanie z Prezesem PZPN Grzegorzem Latą, Dyrektorem Turnieju UEFA EURO 2012 w Polsce Adamem Olkowiczem oraz Minister Sportu i Turystyki Joanną Muchą i Prezesem PL.2012 Marcinem Herrą. Około godziny 15:30 Prezydent UEFA spotka się na Stadionie Narodowym z dziennikarzami.

„Cieszymy się, że na ostatnim etapie przedsięwzięć organizacyjnych do Finałowego Turnieju odwiedzi nas Prezydent UEFA, nasz serdeczny przyjaciel, osoba, która optymistycznie patrzy na przygotowania Polski do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. To będzie krótka, ale bardzo ważna wizyta. Michel Platini otrzyma od nas pełną informację o stanie przygotowań i wierzę, że będzie zadowolony” – powiedział Dyrektor Turnieju UEFA EURO 2012 w Polsce Adam Olkowicz.

Organizatorem wizyty Prezydenta UEFA w Polsce jest Lokalny Komitet Organizacyjny EURO 2012 Polska – struktura powołana przez PZPN w uzgodnieniu z UEFA w celu organizacji oraz przeprowadzenia Finałowego Turnieju Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 na terenie naszego kraju.

Źródło: UEFA

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry