Huawei wprowadza na polski rynek smartfon z systemem Android

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Huawei Technologies to chiński koncern, który specjalizuje się w produkcji rozwiązań i urządzeń telekomunikacyjnych oraz informatycznych. Firma wprowadza na polski rynek nowy zaawansowany smartfon Huawei Honor z systemem Android 2.3.5.


Nowy smartfon ma mocny procesor 1,4GHz i ekran 4-calowy o dużej rozdzielczości. Telefon zaprojektowano według najnowszych trendów wzorniczych, kierując uwagę na ergonomię użytkowania. To co wyróżnia nowego smartfona to intuicyjna obsługa, w której zastosowano interfejs z widgetami Huawei Emotion Ul. Ułatwia on korzystanie z urządzenia, obsługę multimediów oraz personalizację.

Wygoda użytkowania oraz bezpieczeństwo to priorytety w tworzeniu tego smartfonu. Stąd wynika też możliwość dokonywania kopii bezpieczeństwa w dowolnym momencie użytkowania, które zapisywane są na prywatnych urządzeniach. Telefon posiada również system Security, który blokuje otrzymywanie sms-ów oraz połączeń od sprecyzowanych numerów.

Użytkownik Huawei Honor może płynnie korzystać z wszystkich zasobów sieci, które zapewnia transmisja danych HSPA+ oraz moduł Wi-Fi 802.11b/g. Firma wyposażyła urządzenie w dwa aparaty: przedni pozwalający na prowadzenie wideo rozmów oraz tylni, o 8 megapikselowej matrycy wraz z możliwościami nagrywania filmów w HD. Technologia DLNA pozwala na współdzielenie domowej sieci multimediów z telefonu na telewizorze.

Dzięki baterii o pojemności 1900mAh możesz korzystać z zasobów Internetu i multimediów bez ciągłej kontroli poziomu doładowania smartfona. Mogłoby się wydawać, iż przez tak objętościową baterię telefon będzie mega ciężki. Otóż nie, waży on zaledwie 140g a jego grubość to 10,9 milimetrów.

Huawei Honor będzie dostępny w Polsce w połowie kwietnia bieżącego roku, natomiast aktualizację systemu Android na 4.0 (Ice Cream Sandwich) firma planuje w czerwcu.

Izabela Posłajko
www.huaweidevice.pl
www.huawei.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry