Pamięć Absolutna – Total Recall po 22 latach doczekała się remake’u [zobacz zwiastun]

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pamiętacie największy i najlepiej oceniany przez fanów film Arnolda Schwarzeneggera pt: Pamięć Absolutna ? Trudno to sobie wyobrazić, ale tego lata będziecie mogli zobaczyć ten film ponownie w kinach. OK. W innej obsadzie. Zamiast Arniego wystąpi Colin Farrell.

Nowa wersja „Total Recall” to thriller akcji inspirowany przez słynne opowiadania „We Can Remember It For You Wholesale” Philipa K. Dicka. Witamy Rekall. Firmie, która może przekształcić marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki Douglasa Quaid (Colin Farrell) brzmi to jak idealne wakacje pozwalające choć na chwilę oderwać się od frustrującego życia .

Postanawia zabawić się w super-szpiega. Gdy procedura idzie kończy się niepowodzeniem , Quaid staje się ściganym człowiekiem. Linia pomiędzy fantazją a rzeczywistością zostaje zamazana a los świata wisi na włosku. Jako Quaid odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, swoją prawdziwą miłość i swoje prawdziwe losy.

Wydaje się to trochę naciągane ale efekty specjalne, których realizacja kosztowała grube miliony dolarów oraz wartka akcja prawdopodobnie zrekompensują wydane pieniądze na bilet do kina.

Premiera filmu już w sierpniu.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry