Gary Ross jednak nie zajmie się sequelem „Igrzysk śmierci”

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pomimo wcześniejszych spekulacji mediów i zapewnień reżysera Ross zrezygnował z sequela kinowego hitu ostatnich tygodni. W swoim oświadczeniu reżyser pisze o braku wystarczającej ilości czasu niezbędnej do przygotowania takiego filmu jaki chciałby zrobić – „Jako scenarzysta i reżyser uznałem, że nie mam wystarczająco dużo czasu, by napisać i przygotować film, który chciałbym zrobić” – donosi Hollywood Reporter.

Jednocześnie podkreślił, że praca nad „Igrzyskami śmierci” była dla niego „najszczęśliwszym zawodowym doświadczeniem”. Reżyser zapewnił też, że to nie pieniądze są powodem jego decyzji – informacje o negocjacjach gaży za pracę nad sequelem podawały wcześniej media jako jeden z możliwych powodów odejścia reżysera.

Jak na razie nie wiadomo jednak jakie zobowiązania zawodowe tak bardzo zajmą reżysera, że nie będzie miał czasu na nakręcenie sequela. Włodarze wytwórni Lionsgate wprost mówią o tym, że są zszokowani taką decyzją. Ich szok potęguje to, że na znalezienie nowego reżysera mają coraz mniej czasu ponieważ już na listopad zaplanowane są pierwsze zdjęcia do „W pierścieniu ognia”.

Źródło: hollywoodreporter.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry