Nicholas Sparks producentem telewizyjnym

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Autor romantycznych książkowych bestsellerów, które nie jeden raz z powodzeniem były przenoszone na ekran – „List w butelce”, „Szkoła uczuć”, „Pamiętnik” czy „Wciąż ją kocham” – podpisał dwuletnią umowę z Warner Horizon Television (Warner Bros TV). Umowa została podpisana tylko na dwa lata ponieważ jest to okres próbny, w którym wytwórnia ma przekonać się o zaangażowaniu pisarza w telewizyjną produkcję.

sxc


Pisarz wraz ze swoją wieloletnia agentką Theresą Park będzie producentem wykonawczym serii projektów telewizyjnych, a wszystkie będą rozwijane pod marką Sparks Prods. O tych przyszłych projektach pisarz powiedział, że oczywiście będą one zawierały to co najważniejsze dla jego książek – romantyczną, więzy rodzinne i wszechobecne ludzkie dramaty, które według Sparksa poruszą nas wszystkich.

Już 15 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie kolejny film oparty na powieści Sparksa – „Szczęściarz”, który będzie opowiadał o losach żołnierza, który wierzy w to, że na misji w Iraku życie uratowała mu kobieta z fotografii.

Źródło: deadline.com, imdb.com/
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry