Powstanie nowy serial kryminalny „True Detective”

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Aktorzy, których do tej pory kojarzyliśmy głównie z występami na dużym ekranie, Woody Harrelson i Matthew McConaughey zagrają główne role w 8-odcinkowym serialu kryminalnym „True Detective”. Losy tytułowych detektywów splotą się w trakcie trwającego 17 lat śledztwa w sprawie seryjnego zabójcy z Luizjany.

Jak mówi autor scenariusza, Nic Pizzolato (stworzył inny kryminalny serial – „Dochodzenie”), historia będzie opowiedziana z wielu perspektyw i będzie obejmowała wydarzenia w kolejności odbiegającej od chronologii. Scenarzysta przygotowany jest do pracy nad kolejnym sezonem, który miałby opierać się na podobnym schemacie, ale opowiadałby o nowej sprawie i nowych bohaterach. Póki co nie wiadomo czy pierwszy sezon spodoba się widzom, a także która stacja nabędzie do niego prawa.

Serial wyreżyseruje Cary Fukunaga – dotąd znany przede wszystkim z pracy nad „Jane Eyre”. McConaughey i Harrelson w życiu prywatnym są najlepszymi przyjaciółmi – dla tego pierwszego będzie to debiut w dużej roli w produkcji telewizyjnej, drugi ma na swoim koncie 8-letnie występy w serialu z lat 80. „Zdrówko”.

Źródło: deadline.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry