Aktorzy z „Polowania na druhny” razem na planie filmowym

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Owen Wilson i Vince Vaughn spotkają się ponownie na planie filmowym – w 2005 roku zagrali dwóch kumpli, których zajęciem było podrywanie druhen na weselach, tym razem połączą siły na planie komedii „The Internship”. Aktorzy wcielą się w role dwóch sprzedawców, którzy posługują się tradycyjnymi metodami sprzedaży.

stock.xchng


Ich problemy zaczynają się wtedy, gdy świat wchodzi w erę cyfrową i coraz powszechniejszych zakupów internetowych – wtedy bohaterowie zostają bez pracy. Bezrobocie popycha ich do tego by podnieść swoje kwalifikacje – postanawiają zapisać się na staż do firmy, która zajmuje się wprowadzaniem nowych technologii. Okazuje się, że podstarzali stażyści będą musieli rywalizować o awans z przebiegłymi dwudziestolatkami, co ma być przyczyną wielu komicznych sytuacji.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy odpowiedzialny za powstanie takich komedii jak „Fałszywa Dwunastka”, „Nowożeńcy”, „Różowa Pantera” czy „Noc w Muzeum”. Za scenariusz odpowiedzialny jest aktor Vince Vaughn, który ma już na swoim koncie scenariusz do komedii „Raj dla par”.

Prace nad komedią wytwórni 20th Century Fox mają rozpocząć się już 25 czerwca.

Źródło: deadline/movieweb
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry