Britney Spears zasiądzie w jury w następnej edycji amerykańskiego ,,X-Factor’’?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Już od kilku miesięcy angielski łowca talentów i producent telewizyjny – Simon Cowell chciał, by Britney Spears zasiadła w jury amerykańskiej odsłony ,,X-Factor’’. Cowell mówił w lutym, że ,, gdyby była dostępna, chciałbym zabrać ją w mgnieniu oka. Ona jest jedną z tych osób, o której ciągle dyskutuje się w dzisiejszym świecie”. Jednakże dopiero teraz, jak informuje nieoficjalnie wiele źródeł, Simon Cowell uznał warunki przyjęcia piosenkarki do tego muzycznego programu.

Według E-Online piosenkarka ma zarabiać 15 mln dolarów rocznie, czyli o ponad 3 mln dolarów więcej niż Jennifer Lopez, która była w jury amerykańskiego ,,Idola’’. Taka wypłata uczyniłaby Britney Spears najlepiej zarabiającą jurorką reality TV.

Zatrudnienie Spears nie jest jednak takie proste i istnieje wiele potencjalnych przeszkód na drodze do jej zaangażowania. Po tym, jak piosenkarka przeżyła załamanie w 2008r., straciła prawo do opieki nad swoimi dziećmi, a także do swojej własnej autonomii prawnej. 30-letnia Britney Spears jest obecnie nadzorowana przez swojego ojca- Jamiego Spears, adwokata oraz sędziego REVA Goetz. To właśnie oni muszą zatwierdzić umowę do ,,X-Factor’’, zanim piosenkarka dołączy do jury.

Aleksandra Kurzyńska
Hollywood, guardian

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry