Euro 2012 według Marcina Dańca już jutro w TVP1

AKTUALNOŚCI, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA

Już jutro o godzinie 18:25 TVP1 wyemituje pierwszy odcinek show o Euro 2012 „Daniec z gwiazdami, czyli EuroShow”. Program poprowadzi jeden z najpopularniejszych polskich komików, miłośnik piłki nożnej- Marcin Daniec.

Zobaczymy 16 zespołów reprezentujących kraje, które biorą udział w Euro 2012. Drużyny zostaną podzielone na cztery grupy, które spotkają się w czterech odcinkach- eliminacjach. W każdym odcinku zwycięzcy grup awansują do półfinału. Kolejne dwa odcinki to rywalizacja dwóch zespołów. Wygrani w półfinałach zmierzą się w wielkim finale. W skład drużyn wejdą między innymi gwiazdy programu „Europa da się lubić”.

W programie wystąpi Kevin Aiston z Anglii, Paolo Cozza z Włoch, Grek Teofilos Vafidis, reprezentantka Rosji Irina Bogdanovic czy Ola Sommer ze Szwecji. Zespoły będą w każdym odcinku rywalizować ze sobą w pięciu kategoriach, między innymi na najlepszy hymn kibiców czy pokaz mody Euro 2012. Walkę drużyn oceniać będzie jury, w które skład wchodzić będą między innymi Klaudia Carlos czy Radosław Majdan.

Marcin Daniec urodził się w 1957 roku w Wielopolu Skrzyńskim. Jest wybitnym, polskim artystą kabaretowym. Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia: Pan Ignacy, Waldemar K., Marcinek i Góral. Reżyser programu „Daniec z Gwiazdami, czyli EuroShow”- Leszek Kumański przyznał, że zaproponował satyrykowi prowadzenie produkcji, gdyż jest on świetnym znawcą futbolu i prawdziwym kibicem reprezentacji polskiej.

Reżyser wyznał też, że Daniec jest jego prawdziwym przyjacielem, który nigdy jeszcze go nie zawiódł. Sam artysta nie wahał się czy przyjąć propozycję prowadzenia programu- „Staremu kumplowi się przecież nie odmawia”- podkreślił. Wyznał, że planuje być na meczu otwarcia Euro 2012, a być może także na następnych. Zdecydowanie w nowym programie jest idealną osobą na idealnym miejscu.

Adrianna Krapa
źródła TVP/dziennik/Fakt

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry