Latem rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji „Sin City”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wszyscy fani „Sin City” mogą odetchnąć z ulgą – twórcom udało się wreszcie domknąć budżet filmu. To oznacza, że latem rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji filmu z 2005 roku, która ma nosić tytuł „Sin City: A Dame to Kill For”.

Jeden z reżyserów Robert Rodriguez przyznał, że pytaniem jakie zawsze mu zadawano było to kiedy powstanie kolejny film o Mieście Grzechu, a on od chwili zakończenia prac nad oryginałem chciał wraz z drugim reżyserem, Frankiem Millerem, zająć się sequelem. Jednak Rodriguez powiedział, że czuł się zobowiązany „wobec fanów, którzy oczekiwali czegoś niesamowitego” dlatego też twórcy czekali na scenariusz, który odpowie tym wielkim oczekiwaniom.

W przyszłym tygodniu mają rozpocząć się castingi do ról, ale już teraz reżyserzy zapowiadają że w sequelu powróci wielu aktorów znanych z oryginału sprzed 7 lat.
Na film będą się składać 3 osobne opowiadania reżysera Millera: „A Dame to Kill For” oraz dwa nowe, których tytułów jak do tej pory nie ujawniono. Sam Miller o sequelu mówi, że tak jak w 2005 roku publiczność zobaczyła to czego nie widziała wcześniej, tak i tym razem dozna wrażeń zupełnie nowych.

Źródło: imdb
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry