Gwiazdy w nowym „RoboCopie”?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Rebecca Hall, Edward Norton, Gael Garcia Bernal i Sean Penn – to ci, którymi podobno zainteresowani są twórcy filmu „RoboCop”. Ci znani i doceniani aktorzy mieliby pojawić się w filmie wyłącznie w rolach drugoplanowych, a przez to przyciągnąć do kin jeszcze więcej widzów.

Póki co szczegóły dotyczące ról, w jakie gwiazdy miałyby się wcielić, są dość mgliste i nie wiadomo czy pogłoski o ich udziale w filmie nie są wyłącznie plotkami rozsiewanymi po to by zwiększyć zainteresowanie remakiem filmu sprzed lat.

Wiemy, że Bernal prawdopodobnie ma zagrać rolę policyjnego partnera przyszłego Robocopa – Alexa Murphy’ego, a po transformacji policjanta w robota Bernal miałby wdać się w romans z jego żoną (w tej roli pojawiłaby się Rebecca Hall). Co ciekawe Edward Norton wcielić by się się miał w Nortona – genialnego naukowca, który będzie odpowiedzialny za przywrócenie Robocopa do życia.

Natomiast Sean Penn miałby zagrać rolę Novacka, dziennikarza który w imię swoich konserwatywnych poglądów politycznych nie cofnie się nawet przed użyciem broni. Zobaczenie Penna w takiej roli byłoby na pewno interesujące po tym jak w 2008 roku zagrał on bardzo liberalnego i wyzwolonego polityka w filmie „Obywatel Milk”.

Wydaje się, że odpowiedzialny za napisanie scenariusza Nick Schenk czyli twórca „Gran Torino” dobrze rozpisze role gwiazd, ale najbardziej zagadkowe jest to jak aktorzy, przyzwyczajeni do ról pierwszoplanowych i znaczących dla filmu, poradzą sobie w tak małych rólkach.

Źródła: tracking-board.com, news.moviefone.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy

  • zyska

    nonsens


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry