Koroniewska ambasadorem firmy Avon

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Joanna Koroniewska została niedawno ambasadorem Avonu. Aktorka podpisała kontrakt z firmą i w związku z tym odwiedza teraz różne miejsca, bierze udział w konferencjach, by reklamować jej produkty.

W piątek, 13 kwietnia o godzinie 16:00 spotkanie z twarzą korporacji odbyło się w Toruniu, w galerii w Cinema City. W zebraniu wzięły udział konsultantki Avonu, które osiągnęły największą sprzedaż.

– Toruń to rodzinne miasto Koroniewskiej, więc przyjechała tam z miłą chęcią.- powiedziała Klaudia Kantorska, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, konsultantka, która wzięła udział w konferencji.

– To bardzo sympatyczna, swojska babka.- dodała z uśmiechem.

Na spotkaniu była mowa o kosmetykach firmy Avon, aktorka opowiedziała o swoich ulubionych produktach, a także o tym jak to się stało, że została ambasadorką. Spotkanie miało potrwać do 17:00, aktorka została jednak dłużej, dzięki temu wszyscy chętni goście zdążyli wziąć od niej autograf i zrobić sobie zdjęcie.

Koroniewska wspomniała także o serialu „M jak miłość”. Aktorka wyznała, że w związku serialowej Małgosi będzie znowu źle się działo, ale nie z jej winy.

Adrianna Krapa

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry