Nasza Klasa dostępna na platformie Windows Phone 7

AKTUALNOŚCI, INTERNET, SOCIAL MEDIA

Już teraz możecie pobrać nowa aplikacja od NK. Została zaprojektowana specjalnie pod system operacyjny Windows Phone 7 i powstała w ścisłej współpracy z firmami Nokia i Microsoft. Projekt został oparty o wytyczne interfejsu Metro, który staje się właśnie standardem we wszystkich produktach Microsoft. Dzięki temu Użytkownicy mogą liczyć na wysoką jakość obsługi aplikacji i wygodne, intuicyjne korzystanie. Aplikacja łączy się z serwerami NK i umożliwia korzystanie z serwisu nk.pl. Program daje dostęp do takich funkcji portalu, jak m.in.: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych czy galerie zdjęć.


„Windows Phone 7 to zupełnie nowe środowisko, dla którego nie było dotąd aplikacji NK. Widzimy w tym systemie duży potencjał. Od teraz Użytkownicy telefonów z tym systemem będą mogli korzystać z idealnie dostosowanej do niego wersji nk.pl.” – mówi Szymon Włochowicz, head of mobile w Naszej Klasie.

Aplikacja nk.pl dla systemu Windows Phone 7 została napisana przez firmę Psiloc. Produkty mobilne najpopularniejszego polskiego portalu społecznościowego są konsekwentnie rozwijane. W bliskiej przyszłości można spodziewać się nowych wersji strony Lajt m.nk.pl, specjalnie dostosowanych do iPhone’ów i smartfonów z systemem Android.

Aplikację do telefonów z systemem Windows Mobile 7 można pobrać z Windows Marketplace.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry