Pierwszy tablet z Androidem od Yarvik’a

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Mało znana firma Yarvik, zajmuje się produkcją takich urządzeń jak przenośne odtwarzacze DVD, odtwarzacze mp4 oraz tablety. Odbiorcami są wszyscy ci, którzy szukają niezawodnych i cieszących oko znakomitym wzornictwem produktów w dość przystępnej cenie. Niedawno firma wprowadziła na rynek swój pierwszy tablet oparty na systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich – GoTab Exxa.

TAB465EUK


Tablet Go Tab Exxa wyposażono w dotykowy ekran 9,7” z technologią IPS, która umożliwia oglądanie obrazu pod kątem 178 stopni jak również odporny jest na wszelkie zarysowania. Ponadto ma wbudowaną pamięć 1GB RAM DDR3, procesor Cortex A8 1,2GHz z dedykowanym graficznym układem.
Tablet z Androidem wzbogacono o wejścia na karty MicroSD do 32GB i łącze Wi-Fi oraz dwie kamery: jedna z tyłu 2,0 megapikselowa i z przodu 300K VGA.

Tablet od Yarvik posiada takie aplikacje jak ES File Explorer, przeglądarka internetowa, odtwarzacz audio-wideo, albumy zdjęciowe ale również sklep z aplikacjami GetJar.

Co ciekawe tablet Go Tab Exxa umożliwia odtwarzanie filmów wideo o maksymalnej rozdzielczości 2160p Quad HD. Dodatkowo port mini HDMI 1080p pozwala obejrzeć zgromadzone filmy z pamięci tabletu na telewizor HD.

Produkt posiada dwuletnią gwarancję a jego cena to około 980 złotych.

Izabela Posłajko
www.yarvik.com


Korzystasz już z paska informacyjnego NEWSFix Magazine? Bądź na czasie pobierz i zainstaluj już teraz! Nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości.


Powiązane wpisy

  • snovvy77

    Mało znana firma Yarvik?

    Yarvik to nie firma lecz marka handlowa.

    A czy autorowi mówi coś nazwa SWEEX?

    Bo to właśnie znany producent urządzeń audio (mp3, mp4) SWEEX sprzedaje tablety pod nazwą handlową YARVIK


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry