Żyłka hazardzisty u Affleck’a i Timberlake’a?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ben Affleck i Justin Timberlake zagrają w thrillerze „Runner, Runner”, którego akcja dziać się będzie w świecie hazardu, ale nie tego tradycyjnego tylko coraz powszechniejszego – hazardu online. Póki co na temat fabuły wiemy tylko tyle, że wszystko będzie kręciło się wokół świata gier online i coraz bardziej napiętej relacji pomiędzy założycielem biznesu i jego protegowanym.

stock.xchng


Jednak twórcy nie ujawnili kto w tej historii zagra kogo – możemy się tylko domyślać, że Timberlake jako ten młodszy wcieli się w rolę protegowanego. Jednak możliwe, że scenarzyści przewidzieli dla niego zupełnie inną rolę.

Autorami scenariusza są Brian Koppelman i David Levien, którzy napisali scenariusz do innego znanego filmu o tej samej tematyce – „Hazardziści”. W tamtym filmie z 1998 roku wystąpili m.in. Matt Damon oraz Edward Norton.

Reżyserem będzie Brad Furman („Prawnik z Lincolna”, „Po napadzie”), a jednym z producentów sam Leonardo DiCaprio. Zdjęcia do filmu „Runner, Runner” mają rozpocząć się już tego lata w słonecznym Puerto Rico, a sam film trafi do kin w 2013 roku.

Źródła: nextmovie.com, firstshowing.net
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry