Bill Murray jednak w „Pogromcach duchów 3”?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Twórcy hitowych filmów z lat 80. o „Pogromcach duchów” planują po ponad 20 latach od powstania drugiej części cyklu nakręcenie części 3. Do tej pory jednak mówiono, że mimo usilnych starań ze strony producentów jeden z pogromców – Bill Murray – postanowił, że w filmie nie wystąpi.


Teraz głos w dyskusji zabrał 62-letni Murray. W jednym z telewizyjnych wywiadów na pytanie, czy pojawi się w 3. części filmu nie zaprzeczył i dodał, że „istnieje taka możliwość”. Jak można się domyślać ta wypowiedź uradowała wszystkich fanów przygód pogromców, którzy liczą na ich zjednoczenie i występ w pełnym składzie.

Planowany film ma opowiadać o pogromcach na emeryturze, którzy muszą poszukać sobie mniej wymagające zajęcia ponieważ cierpią na problemy związane z postępującym wiekiem. W związku z tym będą musieli znaleźć swoich zastępców, którzy mogliby ich godnie zastąpić w walce z duchami.

Dla tych, którzy sami chcą przekonać się co powiedział aktor: http://www.movieweb.com/v/VI4wnuvXAjCi7d (pytanie i krótka odpowiedź od 2:40)

Źródło: mtv.co.uk, movieweb.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy

  • Maciek

    Super ze bedzie kolejna czesc … Uwielbiam Pogromców 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry