Tom Hardy o przeciwniku Batmana

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Już tego lata na ekrany kin wejdzie kolejna część przygód Batmana – „Mroczny rycerz powstaje”, a wraz ze zbliżającą się premierą twórcy ujawniają coraz więcej ciekawych informacji i szczegółów dotyczących postaci. Tym razem wypowiedział się odtwórca roli przeciwnika Batmana Tom Hardy. Aktor twierdzi, że w najnowszym filmie Batmanowi przyjdzie się zmierzyć z przeciwnikiem będącym dokładnym przeciwieństwem Jokera.

Według Hardy’ego „Joker miał wszystko gdzieś”, był charakterem całkowicie destrukcyjnym, któremu przyjemność sprawiało patrzenie na płonący świat. Tymczasem postać Hardy’ego – Bane ma być zupełnie inny. Wszystkie jego działania są przemyślane i zorganizowane w najdrobniejszych detalach, a „zimna kalkulacja i całkowita powaga, to cały Bane”.

Dodatkowo Hardy wypowiedział się na temat głosu granej przez siebie postaci – Bane mamrocze przez co jego wypowiedzi mogą być odebrane jako zupełny bełkot. Aktor twierdzi, że taki sposób mówienia jest ryzykowny – wzbudzi on albo rozbawienie publiczności albo może zostać odebrany jako coś zupełnie nowego i ekscytującego.

Źródło: digitalspy UK
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry