Tupac znów na scenie? Zobacz teraz!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Podczas muzycznego festiwalu Coachella w Kalifornii znany raper Tupac „2 Pac” Shakur pojawił się w postaci hologramu na scenie i ,,zaśpiewał’’ piosenkę  „2 of Amerikaz Most Wanted”wraz z  Dr’em Dre i Snoop Doggiem.

fot. Youtube


Trzeba przyznać, że wykonanie tego utworu wraz z hologramem wypadło bardzo dobrze – wyświetlana postać Tupaca była zgrana czasowo z arystami i dzięki temu występ był odbierany jako bardzo realny. Na początku hologram wykrzyknął w stronę publiczności  „What up Coachella?”, a następnie zaśpiewał solo piosenkę ,,Hail Mary’’, a później wystąpił z raperami.

Ten występ tragicznie zmarłego artysty był niewątpliwie wielkim wydarzeniem podczas festiwalu, a wideo z występu stało się gorącym tematem poruszanym w Internecie. Wielu internautów docenia pomysłowość na uczczenie pamięci Tupaca, nawet takie gwiazdy jak Rihanna czy Kate Parry są zachwycone.

Jednak dużo osób jest zniesmaczonych – uważają, że artyści przesadzili z występem i widzą w tym kolejny sposób i pretekst do zarobienia pieniędzy na nieżyjącym artyście. A Wy, co sądzicie o tym niebanalnym pomyśle ,,zmartwychwstania’’ Tupaca?

Wczoraj wieczorem magazyn NME doniósł, że są plany uruchomienia „2Pac Hologram tour”. Jak będzie w rzeczywistości zobaczymy wkrótce.

Aleksandra Kurzyńska
NME/Gazeta

Powiązane wpisy

  • qq

    moim zdaniem to dobry pomysł 2Pac Hologram tour

  • Rapka

    Oj przesadzaja z tym Tourne … jednorazowo moze byc ale jestem przeciwna wykorzystywaniu image 2Paca lub kogokolwiek innego zmarlego artysty


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry