James Bond będzie pijał piwo zamiast martini

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Filmowy brytyjski agent 007 znany z upodobania do picia martini z wódką (wstrząśnięte – nie zmieszane), zamieni ten trunek na mniej wyszukany w najnowszym filmie ,,Skyfall’’. W tej części przygód Jamesa Bonda będzie można zobaczyć agenta popijającego Heinekena w jednej ze scen.

Zamiana ulubionego napoju Bonda jest wynikiem podpisanej umowy między tym holenderskim browarem a producentami filmu. Co na to Bond? Odtwórca roli 007 w pełni akceptuje ten komercyjny kontrakt, mówiąc że promowanie firm jest niezbędnym elementem przy tworzeniu tak kosztownych projektów, jak Skyfall.

Trudno oczekiwać od Daniela Craiga innego komentarza. W końcu aktor ma wystąpić w kampanii reklamowej Heinekena, która ma rozpocząć się tuż przed premierą „Skyfall”. Twarz Craiga będzie można zobaczyć na butelkach piwa.

Co na to fani Jamesa Bonda? Reakcja nie zaskakuje – fani są oburzeni i zarzucają producentom filmowym zdradę ideału Jamesa Bonda.

Przypomnijmy, że premiera ,,Skyfall’’ trafi do kin 26 października, a obok Daniela Craiga wystąpią: Javier Baardem, Ralph Fiennes, Judi Dench, Helen McCrory, Bérénice Marlohe, Naomie Harris i Bea Whishaw.

Aleksandra Kurzyńska
Guardian, Film Interia

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry