Michael Douglas w „Kac Vegas” dla oldboyów

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

68-letni Michael Douglas po wygraniu walki z rakiem wraca do pracy na planie filmowym – dołączył do obsady komedii „Last Vegas” czyli „Kac Vegas” w wersji opowiadającej o starszych już kawalerach. O udziale Douglasa w filmie mówiono już w 2010 roku, ale wtedy, z powodu choroby aktora, rozmowy przerwano. Jak na razie prace nad filmem nie ruszyły, a dzięki temu Douglas dostał szansę na ponowny angaż w tej produkcji.

W obsadzie filmu jest już Dustin Hoffman oraz Christopher Walken, jednak na razie nie wiadomo kto zagra czwartego przyjaciela, ale nieoficjalnie mówi się o Jacku Nicholsonie.
Film ma opowiadać historię czterech przyjaciół, którzy młodość mają już dawno za sobą. Gdy jeden z bohaterów ogłasza, że się żeni, mężczyźni postanawiają spędzić wieczór kawalerski w Las Vegas, a ma to być wieczór jakiego świat jeszcze nie widział.

Autorem scenariusza jest Dan Fogelman – twórca scenariusza do „Kocha, lubi, szanuje”, reżyserią zajmie się natomiast Jon Turteltaub („Skarb Narodów”, „Ja cię kocham, a ty śpisz”).
Prace nad filmem mają rozpocząć się już jesienią tego roku.

Źródło: hollywoodreporter.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry