Nowy aparat Samsunga WB 150F z Wi-Fi

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Samsung poszerzył właśnie rodzinę aparatów fotograficznych Samsung Smart Foto o nowy model WB150F, wyposażony w moduł bezprzewodowej sieci Wi-Fi umożliwiający szybkie i łatwe przesyłanie zdjęć do Picasa, Facebooka bądź zdalnie do archiwum domowego. To aparat, który pozwala na rozwijanie wizji, korzystając przy tym z 18-krotnego zoomu oraz systemu z optyczną stabilizacją obrazu.

Aparat Samsunga ma 18-krotny zoom optyczny, który pozwala mu objąć pełen obraz krajobrazu, podobnie jak Twoje oczy. Najdrobniejsze szczegóły już zawsze będą wyraźne bez względu czy fotografujesz zbliżenia szczegółowe czy szerokie przestrzenie. Model WB150F posiada również funkcję optycznej stabilizacji obrazu OIS pozwalającą ustabilizować obraz już w chwili robienia zdjęcia bez względu na to, jak bardzo drżą Ci ręce. Obraz zawsze będzie stabilny.

Aparat wzbogacono o obiektyw szerokokątny 24mm, który uchwyci każdy rodzaj sceny. Tak więc bez problemu zmieści się w kadrze cały horyzont a co za tym idzie, wszelkie obiekty można sfotografować w naturalnej wielkości.

Najważniejsza opcja aparatu WB150F to wbudowana funkcja bezprzewodowej łączności Wi-Fi, która umożliwia udostępnianie tych szczególnych dla Was zdjęć i ekscytujących przygód „w biegu”. Masz teraz możliwość przesyłania automatycznie zdjęć na „Photobucket”, Facebook, Picasa albo wysyłania ich w wiadomości e-mail bezpośrednio ze swojego aparatu. Ładowanie zdjęć polega na usłudze „chmura”, czyli nie musisz się martwić o utratę swoich zdjęć z powodu przegapienia uwiecznienia pięknej chwili poprzez przepełnioną pamięć na karcie.

Funkcja TV Link to możliwość wyświetlania zdjęć na ekranie telewizora i to bez użycia jakichkolwiek kabli! Funkcja Auto Backup pozwala na zapisywanie zdjęć na komputerze dzięki kliknięciu.

Wszelkie szczegółowe dane techniczne dostępne są na stronie Samsunga, tak więc sprawdź czy WB150F odpowiada Twoim preferencjom i biegnij do sklepu kupić ten czarujący aparat, który pozwoli Ci cieszyć się chwilą sam na sam z naturą…

Izabela Posłajko
www.samsung.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry