Sequel „Silent Hill” już jesienią

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wytwórnia odpowiedzialna za sequel filmu z 2006 roku zdecydowała kto będzie odpowiedzialny za dystrybucję filmu na terenie USA, a dystrybutor Open Road Films zapowiedział premierę na 26 października tego roku – okolice Halloween, a więc doskonały czas na tego typu produkcje.

Film „Silent Hill: Revelation 3D” będzie tak jak pierwowzór oparty na popularnej grze i opowie o młodej Heather Mason, która wraz z ojcem musi uciekać przed potężnymi mocami. Tuż przed swoimi 18. urodzinami bohaterka dowie się, że nie jest tym za kogo do tej pory się uważała, a demony doprowadzą ją do Silent Hill, gdzie może utknąć na zawsze.

W filmie wystąpią aktorzy znani z oryginału: Sean Bean („Władca Pierścieni”), Deborah Kara Unger („88 minut”), Radha Mitchell („Marzyciel”), ale w roli głównej pojawi się nowa twarz – Adelaide Clemens. Reżyserem jest Michael J. Basset, który jeszcze nie ma na swoim koncie większych hollywodzkich produkcji.

Jeden z producentów Samuel Hadida mówi o filmie, że przyprawi on widownię o dreszcz emocji, którego nie znamy nawet z pierwszej części ponieważ „sequel przewyższa oryginał pod wieloma względami”.

Źródło: deadline.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry