Portman i Depp wystąpili w najnowszym teledysku McCartneya ,,My Valentine’’

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Natalie Portman i Johnny Depp wystąpili w najnowszym teledysku byłego członka zespołu ,,The Beatles’’. Singiel ,,My Valentine’’ pochodzi z piętnastego studyjnego albumu McCartneya ,,Kisses on the Bottom’’, a teledysk, choć oszczędny w formie, jest wart obejrzenia. Klip ten został nagrany na taśmie 35 milimetrowej przez znanego operatora filmowego Wally’ego Pfistera, a Paul McCartney sam wyreżyserował ten czarno- biały teledysk.

Koncepcja ,,My Valentine’’ jest bardzo prosta – znani aktorzy na przemian pokazują językiem migowym treść piosenki. Jak zdradza piosenkarz: ,, Na pomysł języka migowego wpadła moja córka Stella. Powiedziała: Tato, piękno leży w prostocie. Znasz Natalie, zadzwoń do niej, może zgodzi się „zamigać” twoją piosenkę’’. Aktorzy nie tylko zgodzili się ,,zamigać’’ – w teledysku można również posłuchać Deppa grającego na gitarze.

Premierę wideo ,,My Valentine’’ połączono z prezentacją najnowszej wiosennej kolekcji córki Paula – Stella McCartney. Przyjęcie odbyło się w popularnym butiku w Hollywood, gdzie można było zobaczyć wiele znanych gwiazd jak m.in. Gwen Stefani, Gwyneth Paltrow czy Reese Witherspoon, które prezentowały na sobie wiosenne ubrania od Stelli.

Teledysk został nagrany w dwóch wersjach- możecie je obejrzeć powyżej 🙂

Aleksandra Kurzyńska
Tvn24/YouTube

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry